Web Tasarım

Siparişiniz tamamlandıktan sonra size sitenin içeriklerini yazacağınız bir word dosyası göndereceğiz. İçerikleri tamamlayıp word dosyasını bize geri gönderdikten sonraki 7 iş günü içerisinde siteniz tamamlanıp teslim edilir.
Herhangi bir tasarım, kodlama bilgisi olmadan web sitesi açabilirsiniz. Web sitenizin içeriklerini bize gönderdikten sonra sizin adınıza web sitesi hazırlanıp yayına açılır.
Kişisel blog web site paketinde maksimum 1, Ekonomik web site paketinde maksimum 3, Kurumsal web site paketinde maksimum 10, profesyonel ve e-ticaret web site paketinde ise maksimum 25 e-posta hesabı kurulabilir.
Web site paketimlerimiz hazır tasarım olduğu için herhangi bir kısmına ekleyip çıkartma yapılamaz. 

Sosyal Medya

Siparişiniz tamamlandıktan sonra size tasarımın içeriklerini yazacağınız bir word dosyası göndereceğiz. İçerikleri tamamlayıp word dosyasını bize geri gönderdikten sonraki 3 iş günü içerisinde tasarımınız tamamlanıp teslim edilir.
Tasarımlarımızda 1 adet revize hakkı mevcuttur. 
Tasarımları yalnızca JPG veya PNG formatında teslim etmekteyiz. PSD, AI tasarımları ekstra ücretlendirilir.

Barındırma Hizmetleri

Alan adı hizmetimiz için; siparişiniz tamamlandıktan sonra sizinle iletişime geçerek sahip olmak istediğiniz domain (alan adı) bilgilerini isteyeceğiz. Satın alımdan sonraki 48 saat içerisinde Domain kaydınız tamamlanıp teslim edilir. Hosting hizmetimiz için; Satın alımdan sonraki 48 saat içerisinde Hosting hizmetiniz tamamlanıp teslim edilir.